Fronius TransPocket 1500

Pro zajištění kvalitní výroby je nutné používat to nejlepší možné vybavení. Pro ruční svařování pomocí CO2 proto používáme svářečku Fronius TP1500. To nám umožňuje svařovat díly ručně rychle, flexibilně a kvalitně.

Spolu s našimi svařovacími roboty tak můžeme co nejefektivněji řešit všechny druhy zakázek v závislosti na jejich potřebách.

Pro svářeče je svářecí stroj nesmírně důležitý. Abyste mohli pracovat jistě, rychle a čistě, musí zařízení pracovat spolehlivě. Na druhou stranu horší vybavení může vést k chybám, zneklidňovat svářeče, zpomalovat pracovní proces a také zbytečně zvyšovat náklady. Proto používáme robustní a mimořádně výkonné zařízení od společnosti Fronius.

Naše zařízení

TransPocket1500 je elektronická ruční svářečka. To znamená, že je mobilní, lehká a univerzální pro velké i malé úkoly. To také významně přispívá ke kvalitě naší práce. Rezonanční invertor a dotykové zapalování, horký start, funkce proti přilepení a mikroprocesorové řízení přispívají k tomu, že naše svary jsou vždy důsledně čisté a silné.

Výhody svařovacích jednotek Fronius TP1500

    • Rezonanční invertor – Rezonanční koncepce umožňuje téměř dokonale konstantní průtok proudu během svařování. To má za následek mimořádnou stabilitu oblouku TP1500, díky níž je přístroj uživatelsky velmi přívětivý a mimořádně výkonný.
    • Komfortní zastavení – při pohybu v definované vzdálenosti se automaticky sníží svařovací proud, čímž se zabrání přerušení oblouku na konci svaru.
    • Dotykové zapalování TIG – mikroprocesorem řízený proces zapalování pro přesnější a spolehlivější práci.
  • Vhodné pro ocelové a hliníkové plechy

Tyto speciální vlastnosti našeho stroje nám umožňují pracovat rychleji, efektivněji a hospodárněji, aniž bychom museli dělat ústupky s ohledem na kvalitu.

Fronius TransPocket 1500

Pro zajištění kvalitní výroby je nutné používat to nejlepší možné vybavení. Pro ruční svařování pomocí CO2 proto používáme svářečku Fronius TP1500.

prostordesign

Technické parametry:

 
Napájecí napětí 230 V
Jištění 16 A
Napětí na prázdno 92 V
Krytí IP23
Svařovací proud elektrody / Provozní cyklus [10min/40°C] 150A / 25%
Svařovací proud elektrody / Provozní cyklus [10min/40°C] 140A / 35%
Svařovací proud elektrody / Provozní cyklus [10min/40°C] 80A / 100%
Standardizované pracovní napětí 20,4 - 25,6 V 10,4 - 16,0 V
Rádi vás podpoříme při realizaci vašeho projektu. Pokud se chcete dozvědět více o našich procesech a vybavení, neváhejte nás kontaktovat!