Děrování - sekání plechu Svarovaci-robot Prostor-design svarovani-3 Ohýbání plechu Lakování laser

Robotické svařování

Od roku 2020 nabízí naše společnost robotické svařování pro zákazníky ze všech průmyslových oblastí. Předností je vysoká produktivita při zachování vysoké kvality.

Svařovací robot je vybaven nejmodernější technologií MoTion Weld pro svařování a pájení velmi tenkých plechů metodami MIG/MAG a TIG/WIG.

Robotické svařování hliníku, nerez a ocele je samozřejmostí.

Svařovací robot CLOOS Compact Cell CC-6.1

Je plně kompaktní robotické pracoviště s automatickou výměnou stolů, pro maximální bezpečnost operátora, a zároveň zajištění maximální možné produktivity pracoviště.

Na jedné straně svařovací robot svařuje, a ve stejný čas (na druhé straně stolu) operátor připravuje další díly ke svařování do přípravku.

Technologie MoTion Weld ( MoTion Vari Weld a MoTion Control Weld)

Naše robotické svařování je vybaveno oběma technologiemi, které jsou naprostou novinkou v oblasti robotického svařování a pájení tenkých a velmi tenkých plechů, a podstatně zlepšují výsledky původního svařování TIG metodou.

Navíc umožňuji svařovat díly s proměnlivou nebo nestálou mezerou pro svary, aniž by to mělo jakýkoliv vliv na výslednou vysokou kvalitu svařování.

Robotické svařování – výhody

  • Je velice rychlé-efektivní svařování
  • Zachovává naprostou stejnou kvalitu u všech dílů
  • Produkuje bezchybné díly
  • Je vhodné i pro máloseriovou výrobu
  • Svařování MIG/MAG a TIG/WIG na jednom pracovišti
  • Materiál hliník, nerez, ocel

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat zde!

Helios Orange Kai Zen Kanban Západočeská Univerzita v Plzni SOŠ a VOŠ strojnická Strakonice CzechTrade Enterprise Europe Network
Ferona a.s. Alfun Italinox TRUMPF Fronius Wagner HILTI BOSCH