Ohýbání plechu svarovani-3 laser Prostor-design Svarovaci-robot Lakování Děrování - sekání plechu

O nás

PROSTOR-design s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti CNC zpracování plechu. Naše vlastní prášková lakovna se kvalitou i cenou vyrovná nabídce specializované práškové lakovny. Elektroinstalace a montáž kompletního produktu, doplňují dnes již standardní požadavky zákazníků.

Nabízíme kompletní vývoj strojů a zařízení, na který navazuje konstrukce výrobků z plechu a CNC výroba. V našem portfoliu je i reengineering současných produktů. Výrobky z plechu, jako např. rozvaděč, elektrorozvaděč, IT skříň, skříň rack, průmyslová skříň nebo jiné plechové skříně jsou naší hlavní výrobní náplní CNC zpracování plechů.

Vývoj strojů a zařízení, konstrukce plechových dílů a reengineering je nadstandardní službou, o kterou zahraniční firmy projevují stále větší zájem. Naší největší výhodou je, že vlastní vývoj a konstrukce se maximálně přizpůsobí našim technologickým možnostem, a proto vždy dodržíme nejen kvalitu, ale také velmi dobrou cenu.

V provozu CNC zpracování plechu nabízíme kapacity vysekávání plechů,  děrování plechů a ohraňování plechu na strojích firmy TRUMPF, ohýbání plechu provádí ohraňovací lis opět od firmy TRUMPF. Svařování plechů metodou MIG / MAG a WIG / TIG dle ČSN EN 287-1 je u nás standardem, stejně jako bodové svařování plechu i odporové svařování . Mezioperační technologie nabízíme navařování svorníků, šroubů a matic, lisování šroubů a matic do plechu, nýtování, závitování apod..

Prášková lakovna je vybavena zařízením firmy WAGNER, která zaručuje vysoký požadavek na kvalitu povrchu. V předúpravě používáme přípravek od firmy Henkel, který výrobek kvalitně odmastí, ale zároveň povrch výrobku chrání proti korozi – fosfátování.

Výroba kabelových svazků, osazování a prodrátování rozvaděčů a montáž výrazně doplňuje naši nabídku na trhu. Díky těmto pracovištím odchází od nás výrobky kompletně smontované, osazené případně zabalené dle požadavku zákazníka, který toto zboží od nás expeduje přímo koncovému spotřebiteli.

Jsme moderní společnost evropské úrovně a naším cílem je nalézt řešení pro Váš osobní i firemní úspěch.

Naši partneři:

Dodavatelé materiálu: Ferona a.s., Alfun, Italinox

Dodavatelé technologií: TRUMPF, Fronius, Wagner, HILTI, BOSCH

Dělení plechů, děrování plechu, ohýbání plechů a další služby zpracování plechů si u nás objednávají firmy z celého světa, např. z USA, Japonska, ale samozřejmě také třeba z Rakouska či Německa.

Společnost byla založena v roce 1994, má zkušený tým odborníků a moderní informační základnu. Tím je zaručena vysoká kvalita poskytovaných služeb a vaše spokojenost.

Helios Orange Kai Zen Kanban Západočeská Univerzita v Plzni SOŠ a VOŠ strojnická Strakonice CzechTrade Enterprise Europe Network
Ferona a.s. Alfun Italinox TRUMPF Fronius Wagner HILTI BOSCH