Děrování a vysekávání plechu

Pro řezání, děrování a perforování plechů je nezbytné použití CNC stroje.

1 Náhledová děrování

Ve společnosti PROSTOR-design vyrábíme přesné děrované díly na našich CNC strojích od společnosti TRUMPF (TruMatic, TruPunch). To nám umožňuje řezat, děrovat, vysekávat, tvářit a drážkovat plech na přesné rozměry podle požadavků zákazníka. 

Tyto funkce jsou důležité pro výrobu různých dílů a výrobků, stejně jako pro upevnění dalších prvků ve zpracovávaném plechu. Přesné řezání a děrování závitů je například nezbytné pro kvalitní další zpracování plechového dílu, aby šrouby, svorníky a další zajišťovací prvky dobře pasovaly a mohly být případně účinně zalisovány nebo přivařeny.

Naše technologie zpracování plechu

Díky nejmodernějším CNC strojům (TruMatic 6000 a TruPunch) nabízíme ve společnosti PROSTOR-design většinu druhů zpracování plechu, tj. řezání závitů, děrování – perforaci závitů, děrování tvarů a lisování výztužných žeber a vzduchových žeber. Prováděním několika procesů najednou se výroba stává rychlejší a hospodárnější, a tedy i levnější. V případě potřeby můžeme vytvářet i velmi malé ohyby a pracovat přesně s tenkými plechy nebo se silnějšími plechy o maximální tloušťce 4 mm.

Vysoký výkon děrovací hlavy na našem stroji TruMatic 6000 CNC umožňuje vysokou kvalitu a produktivitu výrobků při zpracování ocelových, pozinkovaných, nerezových nebo hliníkových plechů. Stroj má však také působivou kvalitu řezání laserem CO2, který pro nás kombinuje laserové zpracování plechu, dělení plechu a děrování.

Pokud vás zajímá, jak vám můžeme pomoci s vaším projektem, neváhejte nás kontaktovat!

Máte otázky? Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám, jsme tu pro Vás.

Zavoláme vám a nic nemusíte řešit.

Využijte možnosti, že Vám zavoláme.