Nejmodernější technologie a řemeslná tradice

Klademe důraz na precizní zpracování, efektivitu a kvalitu bez kompromisů. Proto u nás najdete pouze proškolené, kompetentní zaměstnance a špičkové technické zázemí.

P1072043

Řezání a práce s plechem

Nabízíme komplexní služby v oblasti zpracování plechu - laserové řezání, děrování, vysekávání, lisování a další činnosti.

 • náhledová laser

  Laserové řezání plechu

  Laserové řezání je řezací technika, která umožňuje přesné řezání kovů a jiných materiálů na míru. Požadované tvary jsou od plechu odděleny bezkontaktně s rozměrovou přesností 0,1 mm. Díky naší pokročilé laserové technologii můžeme ekonomicky a rychle vyrábět plechové prvky podle libovolného návrhu, a to i v malých množstvích.

  Více informací
 • 1 Náhledová děrování

  Děrování a vysekávání plechu

  Pro řezání, děrování a perforování plechů je nezbytné použití CNC stroje. Ve společnosti PROSTOR-design vyrábíme přesné děrované díly na našich CNC strojích od společnosti TRUMPF (TruMatic, TruPunch). To nám umožňuje řezat, děrovat, vysekávat, tvářit a drážkovat plech na přesné rozměry podle požadavků zákazníka.

  Více informací

Svařování

Díky kombinaci špičkových technologií a profesionálního personálu jsme schopni pokrýt veškeré Vaše potřeby v oblasti svařování a navařování.

 • P1039172

  Robotické svařování

  Robotické‌ ‌svařování‌ ‌je‌ ‌automatizovaný‌ ‌svařovací‌ ‌proces,‌ ‌při‌ ‌kterém‌ ‌‌svařování‌ ‌provádějí‌ ‌stroje‌,‌ ‌ale‌ ‌proces‌ ‌stále‌ ‌kontrolují‌ ‌a‌ ‌sledují‌ ‌‌svářeči‌.‌ ‌Roboty‌ ‌dokáží‌ ‌rychle‌ ‌a‌ ‌konzistentně‌ ‌vytvářet‌‌ ‌přesné‌ ‌a‌ ‌kvalitní‌ ‌svary‌,‌ ‌což‌ ‌je‌ ‌výhodné‌ ‌zejména‌ ‌pro‌ ‌opakované‌ ‌svařovací‌ ‌operace.‌ ‌‌Společnost‌ ‌Prostor‌ ‌Design‌ ‌poskytuje‌ ‌robotické‌ ‌svařování‌ ‌zákazníkům‌ ‌napříč‌ ‌všemi‌ ‌průmyslovými‌ ‌odvětvími‌ ‌od‌ ‌roku‌ ‌2020‌.‌

  Více informací
 • Mig-Mag-2-228×300

  Svařování Mig/Mag a TIG/WIG

  Obloukové svařování v ochranné atmosféře je svařovací proces, při kterém se drátová elektroda taví pod ochranným plynem v místě dotyku a spojuje svařované součásti, aniž by roztavený materiál reagoval se vzduchem.

  Více informací
  1 NÁHLEDOVÁ BODOVKA P1071543

  Bodové svařování

  Bodové svařování neboli bodové odporové svařování je druh odporového svařování, který je vhodný zejména pro přesné práce při svařování plechů různých rozměrů a složení.

  Více informací
  Mig-Mag-1-300×211

  Navařování svorníků

  Svařování kondenzátorovým výbojem, nazývané také kondenzátorové pulzní svařování nebo kondenzátorové svařování, je druh odporového svařování, při kterém se kondenzátor vybíjí do svařovaného prvku, např. šroubu nebo svorníku.

  Více informací

Ostatní služby

Lakování finálních produktů provádíme za pomoci automatizované linky pro práškové lakování Nordson. Kromě toho nabízíme i doplňkové činnosti - montáž, elektromontáž i logistické služby.

 • P1072182

  Práškové lakování

  Práškové lakování je proces, který dlouhodobě chrání vodivé materiály, jako je ocel a hliník, před korozí a opotřebením. Práškové nátěrové hmoty používané v tomto procesu se obvykle skládají z granulovaných částic epoxidové nebo polyesterové pryskyřice o velikosti částic 1 až 100 µm. Tyto prášky se pak nanášejí na předem připravené díly při teplotách až 250 °C, kde se vypálí do jejich povrchu a částice se také vzájemně propojí.

  Více informací
 • P1072432

  Montáž

  Naše společnost nevyrábí pouze rozvaděče, ale nabízíme také montáž vyrobených dílů v jednotlivé celky - podsestavy strojů a zařízení, výroba přístrojů a jejich částí.

  Více informací
  pd-slider1-derovani

  Elektromontáž

  Drátování, osazování a montáž rozváděčů je další naše komplexní služba na trhu. Vyrobené skříně – rozvaděče osadíme mechanickými a elektro komponenty. Kompletní montáž - prodrátování rozvaděče, včetně funkčních zkoušek je u nás samozřejmostí.

  Více informací

Pojďme se pustit společně do něčeho nového.

Ozvěte se nám a začněme tvořit Váš nový projekt.

Hledáte řešení pro Váš projekt?

Napište nám a my se Vám ozveme co nejdříve.

Vaše jméno: *
Váš email: *
Váš telefon:
Vaše zpráva:

Položky označené * jsou povinné.

Odesláním souhlasíte s ochranou osobních údajů.

pd-slider1-derovani