Kohler Peak Performer 30.1250/21

Při zpracování plechu, zejména při tepelných operacích, jako je řezání laserem, vzniká v materiálu napětí. To způsobuje nerovnosti v obrobených dílech, které je třeba opravit. K vyřešení tohoto problému se používá vyrovnávač dílů. K tomuto účelu používáme vyrovnávače Peak Performer typu 30.1250 od společnosti Kohler.

P1072704

Rovnání součástí je často nutné i mezi jednotlivými kroky zpracování. Narovnaný díl lze přesněji složit, ohnout a svařit, protože díky tomu je při svařování konstantní svařovací mezera a při ohýbání pružina. Rovnání nakonec zajišťuje jednotnou kvalitu všech součástí a také zjednodušuje rychlou a přesnou montáž hotových součástí.

Peak Performer 30.1250/21

Náš stroj Kohler Peak Performer typ 30.1250 je rovnací stroj pro menší a středně velké díly s tloušťkou plechu 2-3 mm. Hodí se proto pro filigránské i větší plechové díly. Díky tomu zajišťujeme stálou kvalitu našich výrobků a snižujeme potřebu přepracování. Rovnačky dílů Kohler jsou známé svou přesností, spolehlivostí a účinností

Výhody zařízení Peak

Elektromechanická regulace mezery – Regulace mezery využívá válečkový čtyřcestný klínový systém k udržování konstantní mezery. To umožňuje mimořádně rychlé a přesné ovládání.

Oboustranné rovnací válce – Oboustranné rovnací válce (patentované společností Kohler) zvyšují životnost válců při rovnání obzvláště úzkých dílů. To usnadňuje rovnání dílů, které by se tradičně zpracovávaly obtížněji.

Šetrný k životnímu prostředí a úsporný – náš vyrovnávač dílů nepoužívá žádné hydraulické systémy a nevyžaduje velkou údržbu. Je také energeticky účinný. Ve srovnání s jinými rovnacími stroji je nejen nákladově efektivní, ale také šetrný k životnímu prostředí.

Kohler Peak Performer 30.1250/21

Při zpracování plechu, zejména při tepelných operacích, jako je řezání laserem, vzniká v materiálu napětí. To způsobuje nerovnosti v obrobených dílech, které je třeba opravit.

PS technologie 2

Technické parametry:

 
Max. průchozí šířka 1250 mm
Tloušťka materiálu 2-3 mm
Pokud se chcete dozvědět více o našich strojích a výrobních procesech, neváhejte nás kontaktovat!