TRUMPF TruBend 5085

Ohýbačka TruBend 5085 je rychlé, přesné a spolehlivé zařízení, díky kterému dokážeme ohýbat tlusté i velmi tenké plechy s vysokou úhlovou přesností. Díky tomu jsme schopni kombinovat efektivitu s vysokou kvalitou výrobků.

Trubend 5085 1

Naše ohýbačky TRUMPF mají zásadní význam pro efektivní výrobu plechových dílů. Ve společnosti Prostor Design se zaměřujeme především na vysokou kvalitu a efektivní výrobu. Zde hraje TruBend 5085 hlavní roli. 

Ohýbačka TruBend 5085 

Řada TruBend 5000, včetně modelu 5085, je spolehlivá a flexibilní při používání. Dokáže ohýbat tlusté i velmi tenké plechy s vysokou úhlovou přesností. Na rozdíl od našeho stroje TruBend 5170 dokáže zpracovávat díly o délce až 2210 mm, a to lisovací silou 850 kN. Díky tomu je model 5085 důležitou součástí našeho provozu.

TruBend 5085 je stejně jako ostatní ohýbačky TruBend vybaven automatickým systémem měření úhlu, který automaticky kontroluje úhel při každém ohybu, aby byla zajištěna kvalita procesu ohýbání. Kromě toho stroj detekuje i malé rozdíly v tloušťce plechu a během procesu ohýbání se přizpůsobuje, aby bylo vždy dosaženo dokonalého ohybu.

Výhody strojů TruBend

  • Ovládání přívětivé pro obsluhu, ergonomická pohodlná opěrka a pomoc při stání/sedání minimalizují únavu pracovníků a zvyšují efektivitu.
  • Spolehlivě a snadno ohýbá plechy různých velikostí a materiálů.
  • Vhodné pro ohýbání složitých dílů z tenkých plechů
  • Řízené ohýbání podle tloušťky (TCB) eliminuje chyby způsobené rozdíly v tloušťce plechu.
  • Automatické systémy měření úhlů zaručují přesné ohyby
  • Efektivní výměna nástrojů je zvláště účinná pro malosériovou výrobu.

TRUMPF TruBend 5085

Naše ohýbačky TRUMPF mají zásadní význam pro efektivní výrobu plechových dílů. Stroj je rychlý, přesný a spolehlivý a umožňuje našim zaměstnancům přistupovat k práci s jistotou.

Technické parametry:

 
Lisovací síla 850 kN
Délka ohybu 2210 mm
Volný průchod stojanu 1750 mm
Užitečná montážní výška 385 mm
Užitečná montážní výška pro zvětšení provedení (volitelné vybavení) 615 mm
Vyložení 420 mm
Ovládací plocha Touchpoint TruBend
Max. rychlost pracovního chodu osy Y (možnost) 25 mm/s
Délka 3020 mm
Šířka 1800 mm
Výška 2840 mm
Hmotnost 8300 kg
Pokud jde o zpracování plechů, jsme vaším partnerem pro každý projekt! Pokud se chcete dozvědět více o našich procesech a vybavení, neváhejte nás kontaktovat!