Nordson Spectrum HD

Pro nanášení práškových barev používáme zařízení Nordson Spectrum HD, které nám umožňuje rychle a snadno nanášet nátěr na díly po výrobě a tím je chránit před korozí a opotřebením.

P1092847

Přinášet zákazníkům vysokou kvalitu a cenově dostupný výkon vyžaduje použití stejně kvalitního vybavení pro výrobu. 

Naše prášková lakovna

Nordson Spectrum HD je jednoduchý, kompaktní a snadno použitelný systém. Jeho efektivita zkracuje výrobní čas a zároveň snižuje výrobní náklady. Toho je dosaženo automatickým podáváním čerstvého prášku, které omezuje zásahy obsluhy, a systémem řízení prášku, který shromažďuje přebytečný prášek během lakování a připravuje jej k opětovnému použití pomocí ultrazvukového síta. Tím se snižuje množství odpadu, a proces je tak šetrnější k životnímu prostředí.

Výhody Nordson Spectrum HD

  • Čerpadlo HDLV – Čerpadlo „High Density, Low Velocity“ používá více prášku při nižších otáčkách (a s menším množstvím vzduchu), aby bylo dosaženo kvalitního výsledku v co nejkratším čase.
  • Snadná obsluha – ovládání a správa prášku jsou centrálně konsolidovány a obsluhovány prostřednictvím digitálního rozhraní.
  • Automatické čištění – tvar zásobníku na prášek umožňuje automatické odstředivé čištění.

Ultrazvukové síto – zabraňuje chybám a zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu povlaku.

Nordson Spectrum HD

Přinášet zákazníkům vysokou kvalitu a cenově dostupný výkon vyžaduje použití stejně kvalitního vybavení pro výrobu.

Roboticka ruka

Technické parametry:

 
Váha 612,3 kg
Požadované napájení 380V, 3-fáze, 50 Hz, 3,6 Ampér 415V, 3-fáze, 50 Hz, 3,5 Ampér
Odsávání vzduchu 1800 CFM / 3058m^3/h
Přívod vzduchu 1 Zoll BSP
Spotřeba vzduchu při 6,9 bar (100 psi) 76 m^3/h (45 SCFM)- NormalerBetrieb3611 m^3/h (360 SCFM) Maximum(Momentanluftstrom während Spülsequenz)
Pročišťování 5,5 bar (80 psi)
Zásobník kapalného vzduchu Na požádání
Síť Napájení 80/415V, 3-fáze, 50 Hz
Máte projekt v oblasti práškového lakování nebo zpracování plechů nebo máte dotazy k našemu vybavení? Jsme vaším partnerem pro zpracování plechů a práškové lakování! Kontaktujte nás!