Lakování Děrování - sekání plechu svarovani-3 Ohýbání plechu Svarovaci-robot laser Prostor-design

Proč zvolit Prostor-design?

  • 20 let zkušeností a dodávek pro světové výrobce včetně firem z USA či Japonska
  • Máme vlastní vývoj, konstrukce a špičkové výrobní technologie
  • Dodáváme Just-in-time, vlastníme certifikáty ISO 9001:2008, ISO 14001:2004

Novinky:
Laserové řezání plechů
Robotické svařování

stojany_small     promo_small

Nabízíme dostatečné výrobní i skladové kapacity, perfektní logistiku, i možnost zásobování systémem Kanban. Využíváme nejmodernější technologie dneška – Trumpf, Fronius, Wagner, Hilti či Bosch.  S námi máte zboží v dohodnutém termínu, kde si řeknete a v kvalitě bez kompromisů.
Nejsme sice největší, ale snažíme se nejvíc. Reklamace, když už by k nim došlo, jsou u nás předem vyřízené, i proto máme vyšší nároky na kvalitu. Neupozaďujeme malé zakázky. Díky dlouhodobým vztahům s dodavateli i odběrateli a vlastnímu vývoji máme výbornou ekonomiku provozu a tedy bezkonkurenční ceny. Více o nás

Naše služby: CNC zpracování plechuprášková lakovna (práškové lakování komaxitem), svařování (odporové, bodové), ohýbání plechů, ohraňování plechu, elektroinstalace, montáž strojů, elektromontáž zařízení, vývoj strojů a zařízení, konstrukce výrobků z plechu, reengineering produktů, drátování, lisování matic a šroubů, navařování svorníků, dělení plechů, vysekávání plechů.

Reference

Prostor design reference

Produkty: rozvaděč, elektrorozvaděč, IT skříňe, skříň rack, průmyslové skříně, nástěnné skříně a skříňky pro datové sítě, průmyslové chlazení, průmyslové vytápění, pásové dopravníky a další.

Helios Orange Kai Zen Kanban Západočeská Univerzita v Plzni SOŠ a VOŠ strojnická Strakonice CzechTrade Enterprise Europe Network
Ferona a.s. Alfun Italinox TRUMPF Fronius Wagner HILTI BOSCH