Lakování svarovani-3 Děrování - sekání plechu Ohýbání plechu laser

Laserové řezání plechu

2D – Laserové řezání – dělení plechu

Vyrábíme přesné plechové díly na špičkových CNC strojích značky TRUMPF (TruMatic, TruPunch) které nabízejí téměř neomezené možnosti CNC zpracování plechu díky kombinaci běžného vysekávání plechů a řezání laserem.

Využíváme technologií CNC vystřihování, CNC děrování, CNC sekání pro přesné dělení plechu a laserové řezání plechů. Díky nejmodernějším CNC technologiím nabízíme také tvarové opracování plechu, tedy tváření závitů, prolisy – krčky pro tváření závitů, jiné tvarové prolisy, lisování vyztužovacích žlábků a větracích žeber. Dokážeme také přímo na stroji provádět krátké ohyby (efektivnější práce pro ekonomické ohraňování plechu) . Zaručíme šetrné CNC obrábění i velmi tenkých plechů při nejvyšších nárocích na kvalitu hran.

TruMatic 6000 je všestranný stroj s pokročilou laserovou technologií a technologií děrování. Vysoký výkon děrovací hlavy a laseru zaručuje vysokou produktivitu, kromě toho stroj přesvědčuje působivou kvalitou řezu CO2 laseru. Promyšlený koncept a různé volitelné vybavení přitom zajišťují vysokou energetickou efektivitu.

  • Řezání plechů laserem
  • Děrování plechu
  • Tvarové opracování ocelových, pozinkovaných, nerezových nebo hliníkových plechů
  • Tváření závitů, tvarové prolisy a vyztužovací žlábkové prolisy

Technické specifikace pro laserové řezání plechů:

  • maximální tloušťka plechového dílu: 4,00 mm
  • maximální rozměry  plechového dílu: 2 500 × 1 250 mm
  • rozměrová přesnost CNC úpravy plechů:  0,10 mm
Helios Orange Kai Zen Kanban Západočeská Univerzita v Plzni SOŠ a VOŠ strojnická Strakonice CzechTrade Enterprise Europe Network
Ferona a.s. Alfun Italinox TRUMPF Fronius Wagner HILTI BOSCH